Objekti me qira

Jepet me qera nga: AnEm 11 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 500 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet ne Aktash dhe ka siperfaqe prej 500m2. Objekti ka 20 njesi dhe leshohet me qira me cmim prej 4.500euro ne muaj

Per info: 038 232-211, 0450575-000, 049575-000
www.anem-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim