Objekti me qira

Jepet me qera nga: Fatmir 04 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 000 EUR / muaj

Sipërfaqe: 420 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrojm afro 420 metra katror me qira ne Lagjen Bregu I Diellit te Xhambazet tek Banka Pro Kredit apo ish Art Fashioni lokalin afarist me nxhemje te reja. Objekti ka katin e dyte dhe te trete me nga 180 metra katror dhe nenkulmi me afro 60 metra katror. Jepet deri ne 5 vjet me mundesi vazhdimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim