ZYRE-BANESE ME QIRA ME GARAZH DHE DEPO 300 euro

Jepet me qera nga: ERZEN 06 Gsh 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: BREGU DIELLIT-MATI
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj banesen me qera per afat te gjate per banim ose zyre , ordinance etj. Banesa eshte shume e pershtatshme sepse eshte ne katin perdhes eshte e regullur me mobilje te reja dhe ka uj 24 ore. Banesa gjendet ne rugen ndue perleshi te mati 1 afer banesave te bardha. Banesa ka garazh dhe depo nentokesore. Ju sygjeroj qe ta shikoni sepse eshte shume e pershtatshme per zyre etj.Banesa ka nje dhome gjumi (bukur e madhe), koridor,banjo/wc,sallom,kuzhine,ballkon,garazh dhe depo.


044 202 982 ose ne viber 00447877344213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim