Zyre/Lokal me qira ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Meti 30 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Rruga Shaban Polluzha, Mrapa Teatrit Kombetar
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Hapesira prej 42 metrave katrore mund te perdoret si dy zyre te ndara. Eshte lokacion shume i mire, ne afersi te shume institucioneve dhe bankave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim