Zyre me QIRA te Qafa

Jepet me qera nga: Hazir 02 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet hapesira me Qira te Qafa, me siperfaqe prej 70m2, e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie, dhe ne vend te frekuentuar.
Cmimi 300 euro

Tel. 044/283-352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim