Zyre me qera ne Pejton afer Faik Konices

Jepet me qera nga: Homes 31 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra me qera ne Pejton, te shkolla Faik Konica. Banesa gjendet ne katin e 2.

Banesa posedon:
Kuzhine,
4 dhoma,
2 Ballkona,
Banjo dhe WC.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim