Zyre me qira ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Arben 14 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Zyree
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj zyren me qira ne qender te prishtines afer ish gjykates komunale(tash Mistria e Diaspores) , elena gjikes perball hotel parlamentit.Osht e pershtatshme per zyree projektuese , noteri apo edhe lloje te tjera te bizneseve .
Zyrja osht shum n gjendje t mir shih fotot osht e lyer ka banjo ka hapsire me shum se 30 m katror +100 m katror tjera qe mund te perdoren si magazine mrapa zyres dhe ka parking perpara .
Per me shum informata thirr n tel 045 591 491
Qmimi per 1 vit 200e
qmimi per 6 muaj 230e
qmimi muaj per muaj 250e

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim