Zyre ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Arben 07 Gsh 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Zyre ne qender te prishtines lir
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qirra ne qender te prishtines afer ish gjykates komunale perball hotel parlamentit , zyra osht n gjendje shum t mir posedon banjo ,parking osht e pershtatshme per zyre,objekte afariste, zyre projektuese e gjera tjera per me shum shiko fotot dhe thirr n tel . Nese bohet pagesa per ni vit e jepi edhe ma lir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim