jap zyre me qera t'Bregu Dillit t'furra Qermi 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Fitorja 18 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Adresa: jap zyre me qera t'Bregu Dillit t'furra Qermi 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
zyra eshte e gatshme per pune dhe vendi shume i pershtatshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim