rr.UCK afer Komunes se Vjeter Prishtine

Jepet me qera nga: eki 21 Jan 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: rr.UCK 28 afer Komunes se Vjeter Prishtine
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 28 afer Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2 dhe posedon nxemje qendrore, banjo, eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro

TEL: 044 248 455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim