Zyre 300 ose 600m2 me qira ne Tophane

Jepet me qera nga: Shitet Dje 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira lokali ne metrazh 300m² bruto ne lagjjen "Tophane"afer shkolles "Meto Bajraktari".Lokali posedon nje njesi te madhe pune si dhe dy zyra te ndara si dhe toalet.Mund te ofrohene dhe 300m2 te tjera shtese sipas nevojes tuaj pra jane 2 kate ne dispozicion me nga 300m2 gjithsej 600m2
Lokali eshte i pajisur me ngrohje qendrore me kallda vetanake,klimatizim si dhe 2 parkingje per vetura.Çmimi sipas marreveshjes
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim