# 159 Banese me QIRA ne CHLESEA POINT MATI 1

Jepet me qera nga: Range Rover 21 Gsh 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1 , ne objektin e Chelsea Point.Banesa eshte ne katin e 3 (lifti punon 24h) dhe eshte teresisht e mobiluar.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma Gjumi

1 Banjo

2 Terasa

1 Garazhe
Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim