- JAP SHTËPIN ME QERA

Jepet me qera nga: Premtim 11 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Jap shtepin me qera me 8 dhoma e mobiluar komplet,
Ka kabllovik ipko ose vala ka sigurim , eshte 3 katshe qdo kat esht i mobiluar komplet ka nxemje qendrore , ka banjo WC dhe tush kabin qdo kat edhe xhakuzi Ne katin e 3 . Ka parking per 6 makina, Uje 24 ore , Rrym 24 ore,ka tv plasma etj , Ka mundesi per ATA Qe deshirojn ta Ken vete Nga nje dhom SI per shembull ju nevoitet vetem nga ni dhom ose dy dhoma ka mundesi, ose komplet shtepin simbas marveshjes, e leshoj per nderkombetar ose vendor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim