#102Banese me QIRA te PARKU I QYTETIT -SLov. SPORT

Jepet me qera nga: Range Rover 14 Gsh 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera afer parkut i qytetit, konkretisht tek Busti i Isa Kastratit, tek Albi 2. Banesa eshte ndertim i ri dhe komplet me mobilje te reja.
Banesa gjendet ne katin e tret,banesa kady lifta dhe uje 24h
Banesa ka kete renditje:
Sallon + Kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim