#103 Banese me QIRA ne lagjen MATI 1 te super viva

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1 .

Banesa eshte afer banesave te Chelsea point.
Banesa eshte ne katin e 2 dhe eshte teresisht e mobiluar.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome Gjumi

1 Shpajz

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim