#104 Banese Pent House me QIRA ne lagjen MATI 1

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Sht 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese pent haus me qira (qera), ne lagjen mati 1, afer banesave te Chelsea point (afer Super vives).

Banesa eshte ne katin e 6 e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome Gjumi

1 Banjo

1 Terase 20m2.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim