#106 Banese me QIRA te POSTA E MADHE

Jepet me qera nga: Range Rover 26 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:

1. Dhomë ditore (sallon)
2. Kuzhin me hapësire te mjaftueshme edhe per fjetje
3. Banjo
4. Teras (ballkon)
5. Koridor

Banesa është e mobiluar me 4 shtreter
Banesa gjindet ngjitur me postën qëndrore në Dardania
Banesa eshte rinovuar me ngrohje qendrore me radiator te rinje, dritate dhe roleta te reja

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim