#109 Banese me QIRA ne KALABRI afer.S.AUTOBUSAVE

Jepet me qera nga: Range Rover 31 Gsh 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Kalabria (Emshir)
Banesa eshte ne objektin e ALDEX-it, shume afer stacionit te autobuseve dhe kolegjit UBT.

Banesa eshte ne katin e 7, lifti punon 24h.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + kuzhine

2 Dhoma Gjumi (dhoma per femije e pamobiluar)

1 Banjo

2 Terasa

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim