#111 Banese me QIRA ne DARDANI per STUDENTË

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Range Rover 21 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardania Te viva dhe ELI abi
Banesa eshte ne katin e 8, lifti punon 24h
Banesa eshte teresisht e mobiluar deh e renovuar.
Banesa leshohet edhe per student/e.

Ne banese mund te qendrojne 7 persona.

049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim