#111 Banese me QIRA ne DARDANI te ELI ABI

Jepet me qera nga: Range Rover 21 Gsh 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardania, afer marketit ELI AB, dhe afer VIVES.

Banesa eshte teresisht e renovuar dhe ka te gjitha pajisjet.
Banesa eshte ne katin e 8, lifti punon 24h.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase.

Banesa leshohet edhe per studente.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim