#112 Banese me QIRA ne KALABRI afer FSK-së

Jepet me qera nga: Range Rover 30 Gsh 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera (qira) ne lagjen Emshir - Kalabri.
Banesa gjindet ne zonen e EXDC-2,llamella D-KATI 4. ( perballe FSK-se )
Eshte tersisht e mobiluar dhe me interier te ri dhe se ploteson te gjitha kushtet per nje qendrim te rehateshem.
Ka lidhje interfoni, kodin hyres, ashensore me kartel, rrjet interneti dhe kabllor dhe mbi te gjitha siguri maksimale,
te gjitha keto per qmimin siq po e shihni,
Ngrohja eshte e siguruar nga rrjeti i qytetit "Termokos".
Preferohet per qifte dhe familjar.

049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim