#115 Banese me QIRA te gjimnazi SAMI FRASHERI

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira afer gjimnazit Sami Frasheri, te Domi i Pleqve, rruges per Germi.
Banesa eshte 10 min nga qendra ne kembe.
Banesa eshte ne katin e 3 eshte me te gjitha paisjet e nevojshme dhe i ka pothuajse te reja te gjitha,

Banesa ka :

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim