#122 Banese me QIRA ne EMSHIR (KALABRI)

Jepet me qera nga: Range Rover 15 Gsh 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen KALABRIA (EMSHIR)

Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

2 Terasa

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim