#128 Banese me QIRA ne EMSHIR (KALABRI)

Jepet me qera nga: Range Rover 10 Sht 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Kalabria (Emshir) afer banesave te arabve.Ne katin e 6.
Banesa eshte e mobiluar me mobilje pothuajse te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim