#131 Banese 3 Dhomshe me QIRA ne Breg te DIELLIT

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e re e pa banuar me pare,gjindet ne bregun e diellit ,kompleksi fitorja.
Eshte 110m,
ka sallon me taras,
kuzhine,
2 banjo,
3 dhoma gjumi ,
shpajz
dhe koridor te mjaftueshm,
eshte e mobiluar dhe ka Kushte shum te mira per jetese.
Kompleksi eshte mjaft i rregullt me uj rrym pastertine nivel. Banesa gjendet ne katin e pare.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim