#136 Banese me QIRA ne lagjen MATI 1

Jepet me qera nga: Range Rover 31 Gsh 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira (qera) ne lagjen Mati 1 afer banesave te Chelsea Point.

Banesa eshte ne katin e pare e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim