#152 Banese me QIRA ne ULPIANE afer SIMFONISË

Jepet me qera nga: Range Rover 26 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Ulpianë, U1, afer Picerise Simphony.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe eshte ne katin e pare.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon

1 Kuzhine

1 Dhome Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Banesa leshohet per qift, familjare, ose per studente femra.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim