#153 Banese me QIRA ne rrugen B , Mati 1

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
ESHOJ BANES 32DHOMSHE ME QIRA.
BANESA GJINDET NE RRUGEN B NE PRISHTINE (POTHUAJSE NE BREG TE DIELLIT).
ME SAKTESISHT BANESA GJINDET NE KOMPLEKSIN E NJOHUR SI 13KATSHET. KUADRATURA E BANESES ESHTE 75 METRA KATROR,
ME NJE PLAN TEJET TE SHFRYTEZUAR MIRE. BANESA ESHTE NE KATIN E 10, DHE KA ASHENSOR QE PUNON NON STOP.
BANESA POSEDON:
1SALLON + KUZHINE

2 DHOMA TE GJUMIT

1BANJO

1SHPAJZ

1BALLKON
BANESA ESHTE E MOBILUAR ME TE GJITHA PAISJET E NEVOJSHME, (LAVATRIQE, FRIZ, FRIGORIFER, SHPORET, MIKRO, TV, KABLLOVIK + INTERNET WIRELESS ME IPKO,
etj, etj).TE GJITHA MOBILJET DHE PAJISJET JANE TEJET KUALITATIVE. RRYMA DHE UJI NUK NDALEN ASNIHERE (PUNOJN 24/7).
POASHTU DO E KENI KARTELEN E ASHENSORIT QE JU MUNDESON SHFRYTEMIZIN E TIJ.
BANESA ESHTE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA, NUK KA NEVOJE PER ASGJE TJETER.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim