#155 Banese me QIRA te salla 1 TETORI

Jepet me qera nga: Range Rover 04 Sht 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera ne laxhen Aktash "TE OSBE" Afer Menzes se Studenteve , te salla 1 tetori
Afer albi mall gjindet nendertesene viva freshit terasa e 2 permbi marketin viva fresh
Banesa ka
2 dhoma dhumi

1 Sallon + Kuzhine

1 Banjo

1 Terase

Me te gjitha paisiet komplet e mobiluar.
Gjendet ne katin e 2-te dhe ka nje pamje shum te mire (nga qyteti).
Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim