#156 Banese me QIRA afer Stacionit te AUTOBUSAVE

Jepet me qera nga: Range Rover 26 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir (Kalabria).
Afer Stacionit te Autobuseve, te ndertesat e ALDEX - it. Afer kolegjit UBT.

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase.

Banesa leshohet edhe per studente femra.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim