#176 Banese me QIRA perballe AMB. se AUSTRISE

Jepet me qera nga: Range Rover 15 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dragodan/Arberi,
me parking (garazh) te vetin.


BANESA eshte ne katin e I-re,
ne Kompleksin Rubini, perball Ambasades se Austrise.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

1 Garazhe per veture
Banesa eshte e kompletuar me invertar te ri, frigorifer Amerikan, kuzhina BOSCH, mobiljet BINNI, dhe i posedon te gjitha pajisjet e nevojshme.
Banesa eshte e posa lyer komplet me German color.Uje dhe rryme 24h, lift, nxemje qendrore, parket. Banesa e ka afer fittnesin FIVESTAR, supermarketin afer.
Preferohet per nderkombetar ose familjar.

049 222 303

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim