#203 Banese me QIRA ne ULPIANE

Jepet me qera nga: Range Rover 10 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana.(Ulpiane) , te soliterat.
Banesa eshte ne katin e 2 dhe eshte teresisht e mobiluar.
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim