#204 Banese me QIRA per STUDENTA te SAMI FRASHERI

Jepet me qera nga: Range Rover 04 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Sami Frasheri
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qir a te afer gjimnazit Sami Frasheri, konkretisht tek Shtepia e Pleqve.
Banesa eshte ne katin e pare e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon

1 Kuzhine

1 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim