#205 Banese me QIRA ne ULPIANE

Jepet me qera nga: Range Rover 04 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira qera, ne lagjen Ulpiane , mbrapa AAK-se, konkretisht tek banesat e Jul programit.
Banesa eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar.

Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim