#211 Banese me QIRA te BANESAT e HOXHES MATI 1

Jepet me qera nga: Range Rover 20 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, te banesat e Hoxhes, perballe banesave te Chelsea Point.
Banesa eshte ne katin e trete, lifti punon 24h.
Uje ka 24h .
Banesa esht e teresisht e mobiluar me te gjitha te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Shpajz

1 Banjo

1 Terase

1 Garazhe

Info: 049 222 303

Cmimi pak i diskutueshem!
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim