3 Apartmane me qera ne Ulqin

Jepet me qera nga: Elza 13 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Apartmane me qera ne Ulqin tek plazha e madhe klime dhe wifi kontakto numrin ne ulqin 0038268326386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim