AFËR ORËS NË DARDANI BANESË ME QIRA

Jepet me qera nga: Salih 26 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani, te ora
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është e lirë nga 1 nëntori 2015 e gjendet në Dardani afër Orës së Kurrizit, me saktësisht te Viva Market, është e mobiluar, në katin e 6, ka lift i cili është funksional dhe ka këtë renditje:

- 1 dhomë të gjumit,
- Kuzhinën me paradhomë
- Ballkonin, dhe
- Banjon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00 me shique pas orës 16.00.

Tel: 044 430 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim