"Arberia"-rr.A.Jashanica-14 para Ambasadës Gjerman

Jepet me qera nga: shaban krasniqi 25 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa kady dhoma gjumi,një dhomë dite,kuzhinë. banjo.Në çmim hyn nxemja qendrore,uji dha mbet. Rryma dhe IT (24 orë) paguhen.Banesa është e renovuar dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim