BANESË ME QËRA NË AKTASH KATI I II

Jepet me qera nga: Shemsi 01 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa është në katin e dytë vend i qetë dhe shumë i përshtatshëm për banmi. Ndërtim i ri e mobiluar,posedo: Një dhomë fjetje, sallon me kuzhinë , korridor,banjo dhe ballkon, çmimi është 250€ në muaj .

Oferta vlenë vetëm për familjar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim