BANES me QIRA ne TOPHANE te QAFA*

Jepet me qera nga: ACCESS 08 Tet 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Leshoje BANES me QIRA ne TOPHANE te QAFA*
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i Ri, eshte afer Qafes ne Tophane, te bibloteka Hevzi Sylejmani, eshte e mobiluar ne menyr ekskluzive, dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen me Trapizari,
- 2 dhoma te gjumit me shtreter dabell,
- 1 dhom te punes,
- 2 banjo, dhe
- Ballkonin.

Banesa ka uje 24 ore.

Banesa eshte e lir nga 25 Gusht 2015.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

049622300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim