BANESE ME AFAT TE SHKURTER SHORT TIME RENT flat

Jepet me qera nga: arber Sot 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: QENDER
Komuna: Prishtinë
1
2
3
4
5
2 Shikime, 2 Vizitor (QIRA) BANESE DITORE ( ME AFAT TE SHKURTER) RENT WITH short time flatÇmimi :MarrëveshjeKategoria :Patundshmëri/Qira: BanesaPostuar :Sot 11:06Mobilimi :MobiluarDhoma gjumi :1Banjo :1Madhësia :50 m²Ekstra :Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking RrugorID e produktit :1102920ShpërndarjePërshkrimi :Leshoj Banesa me afat te shkurter ne Qender,me nxemje qendrore,Mire te Mobiluara,
Banesa posedon dhome fjetje, sallon, Kuzhine,Koridor, ballkon dhe banjo, me te gjitha elementet dhe kushte shume te mira.
Kemi Banesa te ndryshme

Kontakt_Viber-Arberi
045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim