*BANESE ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE

Jepet me qera nga: bashkim 21 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila gjendet ne bregun e diellit shume afer xhambazeve ne Prishtine . Banesa perbehet prej dy dhomave te fjetjes , sallonin me kuzhine , banjo , nje ballkon si dhe e ka garazhin per nje veture .
Banesa leshohet e pa mobiluar ose komplet e mobiluar sipas marveshjes, leshohet vetem per familjar dhe afat te gjat .Per info.ma te hollesishme mund te kontaktoni ne tel : 044 / 115 - 170 ose 049 / 115 - 170 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim