*BANESE ME QERA NE EMSHIR[KALABRI]*

Jepet me qera nga: ACCESS 10 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri [Emshir]
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Emshir[Kalabri] te banesat e arabeve eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Kuzhine
2dhoma gjumi
Banjo
2ballkona

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049/622-300

WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim