*BANESE ME QERA NE ULPIANE*

Jepet me qera nga: ACCESS 10 Dhj 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ULPIANE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen ulpiana tek banesat e YU programit afer simfonise eshte e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049/622-300
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim