*BANESE ME QERA TE PARKU I QYTETIT*

Jepet me qera nga: ACCESS 22 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: PARKU I QYTETIT
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera te parku i qytetit me saktesisht perball bustit isa kastrati , ne katin e 3 banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
2 dhoma gjumi
ballkon
banjo

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
e-mail: donjeta@access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim