BANESE me QIRA te DRAGODAN ne Objektin PANDORA

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS" 14 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi (Dragodan)
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ne katin e 3, eshte e mobiluar dhe rregulluar ne menyr bashkohore, ka uje 24, banesa eshte ne nje objekt qe eshte ne perkujdesje te sigurimit 24 ore, dhe kane kete renditje:

Njera:
- Sallonin me Kuzhine, dhe nje tavolin pune ne kend,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Ofertat tona mund ti shihni ne www.access-ks.com

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim