Banesë me qira në rrugën B, te 13 kateshi

Jepet me qera nga: Avdyl 02 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1, te 13 kateshi, afer rruges B
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen Mati 1, ne rrugen B, te 13 Kateshi, e pershtatshme per sudentat e fakultetit teknik dhe te mjeksise.

Banesa ka:
Sallon me kuzhine
Dhoma e gjumit
Banjo
Ballkon

Banesa eshte ndertim i ri, ngrohet shume lehte gjate dimrit, ka uje 24h, dhe ne te mund te qendrojne 5 persona.

Cmimi 200 euro.
Per informata tjera dhe per ta shikuar banesen kontaktoni ne 044295198.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim