Banes me Qira Prishtine

Jepet me qera nga: Shefki 04 Gsh 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian te Hotel Baci
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e I menjeher mbrapa Hotel Bacit Ulpiane
ka nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhine , banjo , korridor.
Banesa eshte ne Katin e par perdhes dhe mund te shfrytezohet edhe per zyre .
Per me shum informata kontaktoni ne Viber ne nr
+447443843198 viber
044602935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim