|Banesa |Shtepi |Lokale |Troje| ne shitje dhe qira

Jepet me qera nga: arber Sot 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Te nderuar bashkeqytetar,
Agjencioni yne ka kerkesa per blerje dhe qiradhenie te banesave, shtepive, lokaleve afariste, objekteve afariste, trojeve etj. Prandaj nese keni ndonjeren nga keto, dhe keni interes te bashkepunimit me ne, ( ne iu bejme zgjidhje shume shpejte), ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit :
045 19 00 19
045 641 794
flatrakrasniqi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim