Banese me QIRA EMSHIR per STUDENTA/E

Jepet me qera nga: Range Rover 02 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen emshir (kalabria)

Banesa eshte ne katin e 2 ka kuadrature 85m2.

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

2 Terasa

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim